#

На Ставищенщині побудували сучасне поле для міні-футболу (ФОТО)

23.10.2020 08:30
На Ставищенщині побудували сучасне поле для міні-футболу (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 22 жовтня, у селі Розкішна Ставищенського району побудували поле для міні-футболу розміром 42х22 метри зі штучним покриттям

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Управління фізичної культури і спорту КОДА".

Також, згідно проєкту, біля футбольного майданчика буде облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

На церемонію відкриття завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

У 2020 році було закуплено та передано до села Розкішна комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування міні-футбольного майданчика на загальну суму 930 000 гривень. Зауважу, що будувався майданчик коштом місцевого бюджету, – відзначив Сергій Тимофєєв.

Завітали на церемонію, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Ставищенської районної державної адміністрації, делегати від місцевого самоврядування та мешканці села.

Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а маленьким гостям свята – сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

За яким графіком функціонуватиме відкрита споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада.

Право першого удару належало футболістам місцевого ФК "Любомир", які продемонстрували футбольні фінти та на завершення урочистостей провели матчеву зустріч.

Нагадаємо, що 14 жовтня у селі Антонівка Ставищенського району відбувся V Фестиваль вареника.Читати "Моя Київщина" у Telegram