#

На виборчих дільницях округу №5 зафіксовано перше суттєве порушення прав кандидатів у депутати Київоблради (ФОТО)

24.10.2020 21:55
На виборчих дільницях округу №5 зафіксовано перше суттєве порушення прав кандидатів у депутати Київоблради (ФОТО)
Фото з місця події

На виборчих дільницях по територіальному окрузі №5 (Бучанська, Макарівська, Бородянська, Гостомельська, Немішаївська та Пісківська територіальні громади) з виборів депутатів до Київської обласної ради виявлено факт порушення виборчого законодавства

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Відповідно до Постанови ЦВК від 6.09.2020 року №349 "Про форму, розмір, поліграфічне виконання інформаційних плакатів та буклетів місцевих організацій політичних партій – суб’єктів виборчого процесу з виборів депутатів Верховної Ради, Автономної Республіки Крим, обласної, районної, районної у місті ради , а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше), порядок їх виготовлення і передачі відповідним територіальним і дільничним виборчим комісіям" на інформаційному плакаті місцевої організації політичної партії друкуються фотографії кандидатів у депутати, включених до територіального виборчого списку місцевої організації політичної партії розміром 4х6 см.

Як з’ясувалось, на виборчих дільницях по територіальному окрузі №5 на інформаційних плакатах розміщені фотографії кандидатів у депутати за розмірами, що не відповідають вищевказаній Постанові ЦВК. Так на інформаційних плакатах Київської обласної організації політичної партії "Пропозиція", "Наш край" та "Перемога Пальчевського" розмір фотографій кандидатів значно більший ніж 4х6 см, а в інших політичних партій фото суб’єктів виборчого процесу навпаки, значно менші. Теж саме стосується нумерації та шрифтів у інформації про кандидатів, що виглядає як політична агітація. Відповідно, відбувається порушення статті 12 Виборчого кодексу України щодо рівності виборчого права.

Таким чином, Київська обласна територіальна виборча комісія затверджувала відповідні інформаційні матеріали з порушенням Виборчого кодексу України.

Нагадаємо, що у селі Рожни Броварського району п’ятеро чоловіків в орендованому будинку розмістили лабораторію із виготовлення амфетаміну.


Читати "Моя Київщина" у Facebook