#

Прикрив своїх побратимів: на війні загинув футболіст "Колосу" Серго Горнакашвілі

24.05.2024 08:59
Прикрив своїх побратимів: на війні загинув футболіст "Колосу" Серго Горнакашвілі
Серго Горнакашвілі

Внаслідок бойових дій на Харківщині загинув доброволець, громадянин Грузії Серго Горнакашвілі, що був учасником ФК "Колос" з Великої Димерки Серго Горнакашвілі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу ФК "Колос". 

Він був родом із села Омало Ахметського муніципалітету.

Грузинський доброволець виступав за український футбольний клуб "Колос". Грав він там з 2006 року.

Горнакашвілі працював дитячим тренером з футболу, і, за словами батьків маленьких спортсменів, був найкращим у своїй справі.

Колись сім’я Серго була вимушена покинути Грузію через російську агресію, але війна наздогнала його в Україні.

Останнім часом захисник разом із побратимами давав відсіч окупантам на Харківському напрямку. Однак бій 20 травня 2024 року став для нього останнім. За словами знайомих, Горнакашвілі прикрив власним тілом своїх побратимів.

Загалом в Україні з найперших днів повномасштабного російського вторгнення воює багато грузинських добровольців. За непідтвердженою інформацією, їхня кількість сягає 1500.

На боці України грузинські бійці воюють, зокрема, у складі чотирьох підрозділів – "Грузинський легіон", "Кавказький легіон", "Тбілісі" і "Чорний орел". З початку повномасштабного вторгнення Росії відомо про загибель понад 60 грузинських бійців.

Нагадаємо, що сьогодні, 24 травня, відбудеться перепоховання Почесного громадянина Бучі Олександра Дядюри, який загинув у березні 2022 року від рук росіян.

Читати "Моя Київщина" у Telegram