#

На Вишгородщині відкрили спортивний комплекс для поліцейських (ФОТО, ВІДЕО)

01.01.2022 13:40
На Вишгородщині відкрили спортивний комплекс для поліцейських (ФОТО, ВІДЕО)
Фото з місця події

Учора, 31 грудня, у Вишгородському районному управлінні поліції відкрили оновлену спортивну залу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Нацполіції.

Відтепер офіцери зможуть покращувати свою фізичну форму та здобувати нові спортивні перемоги. Адже, у 2021 році поліцейські Київщини отримували першість у змаганнях серед працівників поліції України, а саме: у гирьовому спорті, легкій атлетиці, кросфіті.

На відкритті спортзалу були присутні заступник начальника поліції Київщини Павло Панфьоров, заступник начальника– начальник відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення Андрій Глянько, керівник Вишгородського районного управління поліції Роман Бежук, голова спортивного клубу поліції Київської області Ігор Задорожній, а також професійні спортсмени.

Спортивний зал було відремонтовано завдяки внескам членів Громадської спілки "Спортивний клуб поліції Київської області". Приміщення обладнане спортивним інвентарем, зокрема гантелями, боксерськими мішками та килимом для боротьби. Також у залі встановлені тренажери на різні групи м’язів.

Андрій Глянько наголосив:

Професійна підготовка для поліцейських є невід’ємною складовою службової діяльності, а тому вдосконалення майданчиків для тренування сприятиме новим спортивним звершенням та підтримці бойового духу працівників.

Ігор Задорожній анонсував, що невдовзі такі спортивні зали будуть відкриті у кожному районному управлінні поліції.

Нагадаємо, що поліцейські затримали чоловіка, який протягом трьох місяців у місті Вишгород та селі Пірнове здійснив низку крадіжок.

Читати "Моя Київщина" у Facebook