#

На Яготинщині пенсіонерам будуть доплачувати "Ганину тисячу"

11.04.2018 06:18
На Яготинщині пенсіонерам будуть доплачувати "Ганину тисячу"

Депутати Яготинської районної ради підтримали програму адресної підтримки пенсіонерів, яку ініціювала "Батьківщина" в Київській облраді

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на офіційний сайт "Батьківщини".

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку, із 20 присутніх 19 депутатів проголосували "за".

Ця програма передбачає додаткові щомісячні виплати пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 грн. Ця ініціатива має бути профінансована за рахунок перехідних залишків бюджету області за 2017 рік, які складають понад 5 млрд грн.

"Нам не треба шукати джерела фінансування або вимагати у влади виділити кошти на реалізацію програми підтримки пенсіонерів. Гроші є вже сьогодні – це ті кошти, які не були використані протягом минулого року. Тобто для того, щоб покращити життя пенсіонерів, потрібна лише добра воля", – розповів голова Яготинської райради, представник "Батьківщини" Віктор Грицай.

Він також розповів, що виконавча влада не спромоглася освоїти навіть половину коштів, виділених на розвиток району. Так, нереалізованими залишилися низка об’єктів, які потребували негайного ремонту. Київська ОДА не витратила жодної копійки на капітальний ремонт доріг району з виділених 2,7 мільйонів грн, зауважив Віктор Грицай.

Натомість, залишок коштів у бюджеті Яготинського району становить 26,5 млн грн. За словами голови Яготинської райради, відповідно до розрахунків, цих вільних залишків вистачить, щоб кожен пенсіонер Яготинського району щомісячно протягом року отримував 1000 гривень допомоги.

Читати "Моя Київщина" у Telegram