#

Депутати Баришівської селищної ради розглянуть питання відсторонення голови (ФОТО)

26.03.2021 12:02
Депутати Баришівської селищної ради розглянуть питання відсторонення голови (ФОТО)
Баришівська селищна рада

Сьогодні, 26 березня, у Баришівці відбувається засідання селищної ради, де серед питань порядку денного звільнення заступника голови Юрія Шовтя та відсторонення від займаної посади голови громади Олександра Вареніченка

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Після відкриття сесії першим виступив голова Броварської РДА Георгій Біркадзе, який коротко розповів про нагальні проблеми району. Головуюча на сесії оголосила порядок денний за основу та запитала, чи бажають депутати внести зміни та доповнення до порядку денного.

Слово взяв депутат Олександр Ільченко від партії "Європейська солідарність", який поцікавився подіями, що відбулися у Баришівці нещодавно:

Скажіть, будь ласка, чи були обшуки в кабінеті селищного голови?, Чи був затриманий селищний голова Вареніченко О.П. та його заступник Шовть Ю.А. правоохоронними органами?.

Доповнення до порядку денного надав депутат Володимир Коцюрбій від "Слуги народу", який просив відразу заслухати жителів громади, які прийшли на сесію, адже на Київщині оголошена "червона зона" карантину.

Шановні головуюча, депутати! Вже тиждень як громада обурена подією, яка сталася. Сьогодні наші жителі прийшли на сесію і хочуть звернутися до нас, - говорить Коцюрбій.

У свою чергу депутата Сніжана Авраменко від парті "За майбутнє" оголосила перелік питань, які потрібно було включити до порядку денного сесії селищної ради, зокрема:

  • Про звільнення заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства та благоустрою Шовтя Ю.А.
  • Про звернення до Київської обласної прокуратури щодо вжиття заходів встановлених кримінально-процесуальним законодавством по відстороненню від посади голови Баришівської селищної ради Вареніченка О.П., як особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчинені злочину на час проведення розслідування.
  • Про скасування стимулюючих виплат (премії, надбавки) голові Баришівської селищної ради та його заступнику Шовтю Ю.А.

Депутат Андрій Дзіневський від "Євросолідарності" повідомив, депутатський корпус та громада зацікавлені в тому, щоб було проведено ретельне розслідування та було справедливе рішення суду.

Саме тому вимагаємо відсторонення (Вареніченка – ред.) із займаної посади, аби унеможливити будь-який вплив на процес розслідування, - говорить Дзіневський.

Голосування по кожній пропозиції відбувається окремо, приймається порядок денний.

Нагадаємо, що голова Баришівської ОТГ Олександр Вареніченко вимагав у підприємців гроші, які хотіли перемогти в аукціоні з продажу права оренди земельних ділянок.Читати "Моя Київщина" у Facebook