Начальник КОВА отримав орден «За заслуги» ІІІ ступеня
У День Конституції України начальник Київської обласної військової адміністрації отримав державну нагороду — орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Відзнаку вручив Президент України Володимир Зеленський
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис начальника КОВА.
Начальник Київської обласної військової адміністрації повідомив про отримання ордена «За заслуги» ІІІ ступеня з рук Президента України Володимира Зеленського. За словами очільника КОВА, він сприймає цю державну відзнаку насамперед як прояв високої довіри та ще більшої відповідальності перед людьми, Київщиною і державою.
Він подякував Президенту за високу оцінку роботи, довіру та можливість працювати в команді, яка щодня докладає зусиль задля стійкості та розвитку України.
Окремі слова вдячності пролунали на адресу українського народу та захисників і захисниць, завдяки яким країна продовжує жити, працювати та відновлюватися.
Для мене ця нагорода — не підсумок. Це стимул працювати ще більше. Попереду багато завдань, і я докладу всіх зусиль, щоб виправдати високу довіру та щоденною працею бути корисним державі,
- наголосив Микола Калашник.
Читати "Моя Київщина" у Telegram