#

Наловив раків на 2,5 тисяч гривень: на Броварщині затримали браконьєра (ФОТО)

20.10.2020 13:25
Наловив раків на 2,5 тисяч гривень: на Броварщині затримали браконьєра (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Учора, 19 жовтня, у селі Погреби Броварського району, на річці Десна, Київським рибоохоронним патрулем спільно з працівниками поліції охорони було викрито грубе порушення Правил рибальства

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Управління державного агентства рибного господарства у Києві та Київській області".

Громадянин здійснював вилов раків шляхом підводного полювання із застосуванням аквалангу. Таким чином добув 101 екземплярів раків (5,1 кг), чим перевищив добову норму вилову на 71 екземпляр.

Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 2 575,50 грн. На особу оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Незаконно добуті водні біоресурси, акваланг, жилет з дихальними трубками та маска вилучено до відповідного рішення суду.

Нагадаємо, що 16 жовтня новопризначений очільник Броварської РДА провів нараду, на якій зазначив, що буде особисто контролювати процес видобутку піску в районі та не допустить розкрадання ресурсів.Читати "Моя Київщина" у Telegram