#

Наркокур’єр в погонах: службовця колонії можуть посадити за передачу засудженій наркотиків

19.04.2018 16:09
Наркокур’єр в погонах: службовця колонії можуть посадити за передачу засудженій наркотиків

Вчора, 18 квітня, прокуратура повідомила про те, що службовець колонії отримав 3 тисячі гривень за передачу засудженій особі психотропної речовини та мобільного телефону

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Главком".

До 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна засуджено працівника Білоцерківської виправної колонії, який за грошову винагороду погодився пронести засудженій особі заборонені речі.

«Прокуратурою Київської області в суді доведено вину інспектора відділу нагляду і безпеки Білоцерківської виправної колонії УДПтС України в м. Києві та Київській області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 15 ч. 2 ст. 307 (незакінчений замах на збут наркотичних засобів у місця позбавлення волі) та ч. 1 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України», - йдеться в повідомленні.

Так, службовець отримав 3 тисячі гривень за передачу засудженій особі психотропної речовини та мобільного телефону. Після отримання неправомірної вигоди правопорушника затримано.

«Працівника колонії визнано винним у інкримінованих злочинах та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією 1/3 майна, з позбавленням права займати посади в Державній пенітенціарній системі України, правоохоронних органах, органах державної влади і місцевого самоврядування України строком на 3 роки та позбавлено спеціального звання – старший сержант внутрішньої служби», - інформують у прокуратурі.

На цей час прокуратурою Київської області вирішується питання щодо оскарження вироку за м’якістю призначеного покарання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook