Нетверезий водій збив пішохода на Білоцерківщині: постраждалий у лікарні
У селі Галайки Тетіївської громади 37-річний водій ВАЗу, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, наїхав на 31-річного пішохода. Потерпілого госпіталізовано, водія затримано поліцією, розпочато досудове розслідування за фактом ДТП
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на поліцію Київщини.
Правоохоронці попередньо встановили, що 37-річний водій автомобіля ВАЗ, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, допустив наїзд на пішохода, який рухався в зустрічному напрямку на одній з центральних доріг.
Внаслідок ДТП 31-річного потерпілого з тілесними ушкодженнями було доставлено до лікарні.
Під час перевірки у водія було виявлено 2,49 проміле алкоголю. Кермувальника було затримано у процесуальному порядку та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
Слідчі Білоцерківського районного управління поліції розпочали досудове розслідування (ч. 1 ст. 286-1 ККУ).
Читати "Моя Київщина" у Facebook