#

Новим очільником прокуратури Київщини став 39-річний уродженець Полтави

12.11.2020 18:30
Новим очільником прокуратури Київщини став 39-річний уродженець Полтави
Олексій Хоменко

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила нового очільника прокуратури Київської області

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Київської області.

Генеральний прокурор представила колективу Київської обласної прокуратури нового очільника – Олексія Хоменка. Вона вручила новому керівнику посвідчення та побажала успіхів на новій посаді.

Ірина Венедіктова заявила, що очікує від оновленої обласної прокуратури злагодженої та результативної роботи, адже в столичному регіоні для органів правопорядку багато серйозних викликів.

Генпрокурор наголосила, що головним критерієм ефективності роботи відомства є довіра людей, тож це має стати дороговказом для прокуратури на шляху до посилення її ролі в суспільстві.

Варто зазначити, що Олексій Хоменко народився 1981 року у місті Полтава. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого у Харкові. В органах прокуратури - з 2003 року. До призначення на посаду керівника Київської обласної прокуратури працював керівником Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Нагадаємо, що серед трьох кандидатів на посаду міського голови Миронівки перемогу здобув представник партії "Європейська Солідарність".

Читати "Моя Київщина" у Facebook