#

Обухівський боксер здобув перемогу на міжнародному турнірі в Угорщині

22.01.2024 17:40

З 15 по 21 січня в Дебрецені (Угорщина) проходив фінал 68-го Меморіалу Іштвана Бочкаї, в якому взяв участь обухівець, чемпіон України Ельвін Алієв

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Хроніки Обухова.

Для української команди цей турнір став першим у 2024 році. Наші боксери до важливих змагань готувались в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа.

Ельвін з різноголосним рішенням суддів переміг спортсмена з Угорщини та став переможцем 68-го міжнародного Меморіалу Іштвана Бочкаї.

Вітаємо Ельвіна, його тренерів І. Цвітненка та Г. Касумова та усіх шанувальників боксу з високою нагородою,

- зазначили у Київській обласній федерації Боксу.

У підсумку змагань чоловіча збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце на міжнародному турнірі в Угорщині, завоювавши п'ять золотих , три срібні та три бронзові нагороди.

Нагадаємо, що 26 січня в Обухові можна буде здати кров на потреби військових і цивільних пацієнтів.