#

Один із найвідоміших забудовників Київщини отримав підозру від ДБР (ФОТО)

21.09.2022 20:20
Один із найвідоміших забудовників Київщини отримав підозру від ДБР (ФОТО)
Фото з місця події

ДБР повідомило про підозру в ухиленні від сплати податків на понад 140 млн гривень одному з найбільших забудовників Київщини

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу ДБР.

Бізнесмен не сплатив понад 140 млн грн податку від продажу нерухомості у Київській області. Як пише ДБР, у 2019-2020 роках він продав понад 900 квартир та комерційних приміщень. При цьому чоловік не був зареєстрований фізичною особою–підприємцем або юридичною особою

Доходи фігурант приховував під виглядом реалізації власного майна, а не від підприємницької діяльності. Це дозоляло знизити ставку податку з оборудок з 18 до 5%.

Працівники ДБР провели у підозрюваного обшук та вилучили понад 3 млн дол. Також бюро ініціювало накладення арешту на майно чоловіка для відшкодування збитків державному бюджетові України. Мова про понад 100 квартир, майже 80 нежитлових приміщень та понад 30 земельних ділянок.

Бізнесмену загрожує покарання у вигляді штрафу до 25 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що за позовом прокуратури державі повернуто землі природно-заповідного фонду вартістю 440 млн грн на території Чернечого лісу, що на Обухівщині.

На зображенні може бути: 2 людини та гроші

На зображенні може бути: гроші

Читати "Моя Київщина" у Telegram