#

Організація із захисту прав тварин шукає родину для "Хатіко" з Переяслава

12.01.2024 09:40
Організація із захисту прав тварин шукає родину для "Хатіко" з Переяслава
Фото з місця події

У Переяславі шукають родину для собаки, що вже протягом кількох місяців бігає за автобусом одного із основних міських маршрутів 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на Інформатор.

У Переяславі шукають родину для пса, який протягом кількох місяців бігає за автобусом одного із основних міських маршрутів №35. Таким чином він долає за день близько 70 кілометрів, майже не зупиняючись. Місцеві жителі прозвали його Хатіко, бо припускають, що собаку покинули господарі, які востаннє поїхали цим автобусом. Нещодавно на нього звернула увагу громадська організація із захисту прав тварин в Україні "URSA", опублікувавши його історію.

Зоозахисники пишуть, що історія "Хатіко" почалася влітку 2023 року, коли під час будівництва на березі Дніпра до одного з об’єктів приблукав пес. Його шия була обмотана дротом, а рани вже гноїлися. Робітники звільнили песика, вилікували рани та почали підгодовувати. Так собака провів зі своїми рятівниками літо, а восени після закінчення робіт бригада поїхала з міста. Пес залишився.

Голові ГО "У добрі руки" Тетяні Чеботарь вдалося зловити Хатіко, щоб забрати до притулку, але той почав гавкати та скавчати, а потім вирвався і побіг на те ж місце. Тоді стало зрозуміло: враховуючи його травму та прив’язку до місця, подібна різка зміна може тільки нашкодити. Але й на трасі собака довго не проживе.

Організація із захисту прав тварин шукає для собаки родину. Зоопсихологиня URSA вже консультує місцевих волонтерів щодо взаємодії з песиком та його підготовки до адопції, а також готова надавати подальшу підтримку майбутній родині песика. 

Нагадаємо, що працівник КП "Управління благоустрою міста" Віктор Школьник відважно врятував собаку, яка тонула у крижаній воді.

Читати "Моя Київщина" у Telegram