#

"Осмислення. Цінності та історії стійкості": на Київщині відбувся форум спільнодії для підтримки ментального здоров’я (ФОТО)

24.05.2024 20:21
"Осмислення. Цінності та історії стійкості": на Київщині відбувся форум спільнодії для підтримки ментального здоров’я (ФОТО)
Фото з місця подій

В Київській області відбувся захід спільнодії в рамках місяця обізнаності про ментальне здоров’я, який щороку відзначають протягом травня

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Понад  150 учасників форуму "Осмислення. Цінності та історії стійкості" зібралися в Університеті імені Григорія Сковороди в Переяславі. 

Разом визначали формулу української стійкості науковці, культурологи, освітяни вищої школи, представники сфери мистецтва, медійники, керівники департаментів Київської обласної державної адміністрації, волонтери, а також люди, які впроваджують Всеукраїнську програму ментального здоров’я "Ти як?" на місцях.

Учасники розповіли про свої історії стійкості та досвід, як знайти сили та ресурси у найскладніші моменти життя.

Відкрили захід заступниця голови Київської обласної державної адміністрації Леся Карнаух та регіональна координаторка Всеукраїнської програми ментального здоров’я Юлія Казакова.

Одна із цілей Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", ініційованої першою леді Оленою Зеленською – допомогти кожному знайти можливості для посилення власної стійкості, навчити, як розвивати її самостійно. А також  підтримати людей фаховими сервісами, які впроваджуються у медицині, освіті, соціальній сфері, зайнятості, секторі безпеки і оборони, бізнесі, громадському секторі тощо.

Нагадаємо, що президент білоцерківської Biopharma Єфименко організував інноваційну школу для талановитих дітей.

Возможно, это изображение 13 человек и текст

Возможно, это изображение 2 человека и текст

Возможно, это изображение 9 человек и текст

Возможно, это изображение текст

Возможно, это изображение 1 человек и текст

Возможно, это изображение 10 человек и текст

Возможно, это изображение 3 человека, больница и текст

Читати "Моя Київщина" у Facebook