#

Ожеледиця і сніг на Київщині: як перевірити стан доріг у реальному часі

06.01.2026 12:47
Ожеледиця і сніг на Київщині: як перевірити стан доріг у реальному часі
На Київщині розчищають сніг та долають ожеледицю: як дізнатися про стан доріг у реальному часі

За прогнозами синоптиків, 6 січня на Київщині очікуються мокрий сніг і дощ, туман та ожеледиця. Наразі проїзд дорогами державного та місцевого значення в межах області забезпечено

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Вечірній Київ".

Станом на ранок 6 січня на автошляхах області працюють 164 одиниці спеціальної техніки, до робіт залучено 209 працівників. Для забезпечення безпечного руху вже використано 3 526 тонн піщано-соляної суміші.

Водіїв просять бути уважними на дорогах, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, уникати різких і ризикованих маневрів. В умовах недостатньої видимості слід рухатися з увімкненим ближнім світлом фар і протитуманними ліхтарями, а також завчасно знижувати швидкість перед поворотами, перехрестями, світлофорами та нерегульованими пішохідними переходами.

Актуальна інформація про стан проїзду:

  • Єдиний контактний центр: +38 067 400 60 80
  • Диспетчерська служба доріг місцевого значення (цілодобово): +38 050 355 68 95, +38 050 832 30 18
  • Диспетчерська служба доріг державного значення: +38 098 410 54 80

У Києві з ночі також 264 одиниці спецтехніки «Київавтодору» працюють на вулицях міста. Першочергово очищають від снігу та обробляють протиожеледними засобами головні магістралі, мости, спуски і підйоми.

Нагадаємо, що Ірпінь готується до сильних снігопадів та морозів: визначено пріоритетні ділянки для прибирання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook