#

Патрульні Борисполя допомогою TruCam винесли 6460 постанов за порушення швидкості водіями

24.10.2022 18:30
Патрульні Борисполя допомогою TruCam винесли 6460 постанов за порушення швидкості водіями
Фото з місця події

Від початку поточного року  патрульні Борисполя винесли 6460 постанов за порушення швидкісного режиму, які були зафіксовані приладом TruCam

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Патрульна поліція Борисполя" у Facebook.

У дописі зауважується, що незначне перевищення встановленої швидкості суттєво збільшує ризики виникнення дорожньо-транспортної пригоди. Гальмівний шлях збільшується, а часу для реагування на появу перешкоди залишається менше.

Вiдповiдно до пункту 12.4 правил дорожнього руху України, у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год.

Також зауважується, що перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на 20 км/год тягне за собою штраф у розмірі 340 гривень, а більш як на 50 км/год, то штраф становитиме 1700 гривень.

Нагадаємо, що з 21 до 23 жовтня на території Ірпінської, Бучанської та Вишневої громад поліцейські спільно з військовою комендатурою і добровольчими громадськими формуваннями провели профілактичні відпрацювання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook