#

Переяславщина зникне із мапи Київської області (ФОТО)

02.07.2020 12:19
Переяславщина зникне із мапи Київської області (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Відповідно до рішення профільного підкомітету Верховної Ради України про внесення змін до постанови про утворення районів Переяславський район увійде до складу Бориспільського

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Зауважимо, що раніше Кабінет Міністрів України схвалив пропозицію Київської ОДА щодо нового районування області, відповідно до якої на території столичної замість 25 районів залишиться лише шість: Бориспільський, Бучанський, Фастівський, Переяславський, Обухівський та Білоцерківський. Таке рішення було схвалене на рівні міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова.

Однак, 30 червня, на профільному Комітеті Верховної Ради вирішили, що територію Переяславщини доцільніше буде включити до Бориспільського району із центром у Борисполі. Окрім цього, до складу цього району увійдуть також Бориспільська міська, Вороньківська сільська, Гірська сільська, Дівичківська сільська, Золочівська сільська, Переяславська міська, Пристолична сільська, Студениківська сільська, Ташняньська сільська, Циблівська сільська, Яготинська міська територіальні громади, затверджені Кабінетом міністрів.


Читати "Моя Київщина" у Facebook