#

Переяславська студентка – чемпіонка світу з вільної боротьби

08.11.2021 19:20
Аліна Акобія-Грушина

Нещодавно студентка університету Григорія Сковороди в Переяславі Аліна Акобія-Грушина стала чемпіонкою світу з вільної боротьби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав.City".

Студентка магістратури випускного курсу факультету фізичної культури, спорту і здоров’я Аліна Акобія-Грушина, яка є уродженкою Глобино на Полтавщині, здобула "золото" молодіжного чемпіонату світу з боротьби, що проходив у столиці Сербії Белграді.

У фіналі вагової категорії до 57 кг Аліна перемогла росіянку Крістіну Міхнєєву. Тривалий час жодна з фіналісток не мала переваги, проте переяславчанка менш ніж за 40 секунд до кінця поєдинку провела два вдалі прийоми, що дозволило їй виграти з рахунком 5:1. На шляху до фіналу Аліна перемогла суперниць з Канади, Індії та Норвегії, не давши їм взяти жодного очка.

Нагадаємо, що в університеті Переяслава розпочався благодійний арт-аукціон для котячого притулку.