#

Першим в Україні вакцину Pfizer отримав Бородянський інтернат

20.04.2021 08:35
Першим в Україні вакцину Pfizer отримав Бородянський інтернат
Фото з місця події

Нещодавно до України привезли вакцину проти COVID-19 виробника Pfizer-BioNTech

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Міністерство охорони здоров'я України" у Faсebook.

У дописі розповідається, що нею в першу чергу щепитимуть персонал і мешканців будинків для літніх людей. Щеплення цією вакциною розпочалося з Київської області.

Першим вакцинованим Comirnaty/Pfizer-BioNTech в Україні став Сергій Цілуйко, підопічний Бородянського психоневрологічного інтернату з геріатричним відділенням. До даного закладу 18 квітня доставили 120 доз вакцини.

За словами в.о. директорки пансіонату Інни Іваненко, загалом у їхньому закладі щеплення отримають 418 осіб: 338 підопічних та 80 осіб персоналу.

Вакцинацію проводить мобільна бригада Ірпінського міського центру медико-санітарної допомоги. Першу дозу вакцини всі отримають 18-20 квітня, наступну - через 21 день, відповідно до інструкції. Перші щеплені почуваються добре.

Нагадаємо, що 19 квітня заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко повідомив про кількість мешканців Київщини, які вже отримали щеплення проти COVID-19. 

Читати "Моя Київщина" у Facebook