#

Підприємцям "червоної" карантинної зони планують виплачувати допомогу

25.03.2021 19:25
Підприємцям "червоної" карантинної зони планують виплачувати допомогу
Фото з місця події

Заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що до виплати фінансової допомоги малому бізнесу та найманим працівникам підприємств у регіонах "червоної" карантинної зони має долучитися і влада на місцях

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Кирило Тимошенко нагадав, що у грудні та січні допомогу із держбюджету (8 тисяч гривень) отримали близько пів мільйона українців, тобто на допомогу фізичним особам-підприємцям та найманим працівникам тоді було витрачено понад 3,6 млрд грн.

За його словами, теперішня ситуація може призвести до того, що кількість областей України, які потраплять у "червону" зону, може збільшуватися.

В Офісі Президента України розуміють, що в умовах карантину життєво важливою є підтримка малого бізнесу та найманих працівників підприємств, діяльність яких вимушено призупиняється. Ця тема стала пріоритетною у вівторок на підготовчому засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад – органу, який уже став якісно новим майданчиком для ефективної координації дій з тим, щоб враховувати інтереси мешканців і великих міст, і маленьких селищ, – розповів посадовець.

Саме тому за рахунок коштів з державного бюджету буде виплачуватися 8 тисяч гривень, а коштом місцевого бюджету має бути додана ще сума, розмір якої повинен визначити орган місцевого самоврядування.

Нагадаємо, що 21 березня Міністерство охорони здоров'я України оновило перелік областей за зонами карантину, в "червону" зону потрапила Київська область.

Читати "Моя Київщина" у Facebook