#

Платники Київщини за рік збагатили державну скарбницю на 14 млрд грн

02.12.2020 18:40
Платники Київщини за рік збагатили державну скарбницю на 14 млрд грн
Фото з мережі інтернет

За період з січня по грудень 2020 року платники Київщини сплатили до Державного бюджету на 14% більше, аніж за аналогічний період минулого року

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу ГУ ДПС у Київській області.

Таким чином, за 11 місяців 2020 року сплачено майже 14 мільярдів гривень податкових зборів і платежів, що на 1,7 млрд грн перевищує надходження минулого року.

Найбільші суми забезпечили платники:

Києво-Святошинського району – 2,7 млрд грн;

Бориспільського району – 2,2 млрд грн;

Броварського району  – 1,9 млрд грн.

Серед основних платежів питому вагу в структурі бюджету має податок на додану вартість. Так, з початку року платники області спрямували до державної скарбниці 6,9 млрд грн, збільшивши приріст надходжень на 22% або 1,2 млрд грн.

Зі своїх доходів мешканці пристоличного регіону сплатили 3,1 млрд грн. Цей показник на 9% або 257,4 млн грн перевищує минулорічний за відповідний період.

Підприємства та організації Київщини сплатили 2,7 млрд грн податку на прибуток. При цьому динаміка приросту до відповідного періоду 2019 року у приведених умовах складає 7%, що у грошовому вираженні дорівнює 190 мільйонів гривень додаткових коштів.

Нагадаємо, що в. о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський повідомив, що за десять місяців поточного року роботодавці та мешканці Київщини перерахували до Державного бюджету 786 мільйонів гривень військового збору

Читати "Моя Київщина" у Telegram