#

Поблизу Княжичів впав ворожий дрон: травмувався 42-річний чоловік

06.07.2026 20:45
Поблизу Княжичів впав ворожий дрон: травмувався 42-річний чоловік
Поблизу Княжичів упав безпілотник

Уранці 6 липня поблизу виїзду з Княжичів на Броварщині впав ворожий безпілотний літальний апарат. Унаслідок події травмувався 42-річний чоловік, який отримав опік руки

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Броварське районне управління поліції.

Уранці 6 липня поблизу виїзду з Княжичів на Броварщині впав ворожий безпілотний літальний апарат. Повідомлення про інцидент надійшло до правоохоронців о 08:50.

За попередньою інформацією, внаслідок ворожої атаки постраждав 42-річний чоловік. Він отримав опік першого ступеня передпліччя лівої руки.

Медики запропонували потерпілому госпіталізацію, однак він від неї відмовився.

Наразі на місці працюють відповідні служби, які встановлюють усі обставини події.

Нагадаємо, унаслідок масованої повітряної атаки російських військ у ніч на 6 липня на Бориспільщині постраждав 19-річний хлопець. Через падіння уламків також пошкоджено приватний житловий будинок.

Читати "Моя Київщина" у Facebook