Поліцейські Київщини повідомили про підозру зловмиснику на Бориспільщині

У місті Переслав 21-річний місцевий житель незаконно зберігав з метою збуту наркотичні речовини. За вчинене підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк до восьми років
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу поліції Київщини.
Викрили зловмисника працівники Бориспільського районного управління поліції Київщини. Правоохоронці виявили у фігуранта 67 згортків з наркотичною речовиною Альфа-PVP та рослини коноплі. Вилучені наркотичні речовини направлено на відповідні експертизи.
Молодика затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі, за процесуального керівництва Бориспільської окружної прокуратури, повідомили зловмиснику про підозру за фактом незаконного придбання, зберігання наркотичних засобів з метою збуту (ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України).
Судом підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Читати "Моя Київщина" у Telegram