#

Поліцейський Київщини посів друге місце на престижному турнірі з легкої атлетики (ФОТО)

28.09.2021 08:52
Фото з місця подій

Поліцейський із Київщини виборов друге місце у змаганнях з легкої атлетики, які проходили вихідними у Чернівціх

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "Поліція Київської області" у Facebook.

На вихідних в Чернівцях відбувся чемпіонат України з бігу на 1 милю. У змаганнях взяли участь атлети та атлетки з усіх куточків України. Варто зазначити, що ці змагання є одними із найпрестижніших змагань із легкої атлетики – у них беруть участь найпідготовленіші спортсмени.

Поліцейський із Київщини Володимир Киц виборов друге місце, пробігши дистанцію за 4.40 хв, поступившись лише 1 сек переможцю.

У дописі йдеться:

Вітаємо Володимира та бажаємо йому подальших спортивних перемог!

Нагадаємо, що 25 вересня у Всесвітній день Мрії стартувала перша бізнес школа Київської області Dream & Do in Kyiv Region.