#

Порошенко спільно з волонтерами підготував подарунки захисникам

13.10.2022 20:10
Порошенко спільно з волонтерами підготував подарунки захисникам
Петро Порошенко передає на фронт чергову дпомогу

Петро Порошенко з волонтерами ГО "Справа Громад" підготували подарунки для ЗСУ. 14 жовтня їх отримають бригади уздовж лінії фронту. До бійців вирушають 10 автівок DAF, пікапи, дрони, генератори, буржуйки, рації, комплекти зимового одягу, спальні мішки і спеціальна польова лазня – мобільний комплекс із пральними машинами та душовими

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сайт "Євросолідарності". 

Свято 14 жовтня – для нас одне з найважливіших. Я завжди буду пам’ятати, що в 2014 році своїм Указом як Президент, як Верховний Головнокомандувач визначив, що День захисника буде святкуватися 14 жовтня. Потрійне свято: День захисника України, свято Українського козацтва і свято Покрови, – зазначає Порошенко. 

Як зазначив Порошенко, команда "Європейської Солідарності", команда Благодійного Фонду Порошенка і команда "Справи Громад" підготували дуже круті подарунки. Це стало можливим завдяки донатам, що були перераховані на рахунки ГО "Справа Громад". Також експрезидент додав:

Ви бачите британські вантажівки DAF. Вони виглядають як нові зусиллями нашої сервісної команди. Вони перевзуті в нові шини, мають нові тенти, нові кузови. Проведене повне технічне обслуговування, замінені акумуляторні батареї, проведена профілактика паливної системи. Машини будуть працювати і як артилерійські тягачі, і для перевезення особового складу.Також на фронт відправляються сотні буржуйок. Порошенко говорить, що таким чином кожен, хто причетний до їх закупівлі, ділиться теплом свого серця в День захисника України. Їх виробництво стартувало заздалегідь на підприємствах партнерів. Наразі виготовлено тисячі буржуйок, які можуть заправлятися вугіллям або дровами. 

Далі – каремати, спальники, радіостанції з комплектом додаткових батарей. Це – дрони, які йдуть у різні підрозділи. Це – комплекти зимової форми, фліски, і теплі штани, і термобілизна, і майки, і гумові чоботи – все йде на фронт, – говорить Порошенко. 


Також на фронт передають дизель-генератори із заниженою шумністю 7,5 кВт. Вони зможуть забезпечувати функціонування всього електричного обладнання. Порошенко також показав особливий подарунок для 25-ї бригади, яка відзначилася у боях за звільнення Харківщини – польову лазню. Вона містить пральні машини, сушилки, теплі приміщення, умивальник, унікальний котел, який працює на всіх видах палива.

Баки, які наповнюються водою, забезпечують повну автономність, і душове відділення. Рота може прийняти душ на фронті. Це розроблене нашими інженерами, проектантами і виготовлене нашими партнерами, – говорить Порошенко. 


Він пояснює: маючи зворотній зв’язок від украінських воїнів, разом з волонтерами готують для фронту найнеобхідніше. Загальна сума допомоги, яка відправляється на передову, перевищує 17,5 млн грн. 

За півроку після початку широкомасштабного вторгнення російської армії Фонд Порошенка, компанія "Рошен" та волонтери ГО "Справа Громад" передали у ЗСУ допомогу на суму більше 1 млрд 650 млн грн. За ці кошти були придбані тисячі бронежилетів та кевларових шоломів, зброя, сотні автомобілів на потреби фронту, серед них бронемашини, вантажівки та пікапи, тепловізори, сотні дронів, електрогенератори, цифрові радіостанції, старлінки, військовий одяг, турнікети, натівські аптечки, системи очистки води, засоби для будівництва.Читати "Моя Київщина" у Telegram