#

Посол Франції відвідав Чорнобильську АЕС (ФОТО)

31.10.2020 12:30
Посол Франції відвідав Чорнобильську АЕС (ФОТО)
Фото з місця події

Позавчора, 29 жовтня, Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен та аташе з економічних питань Матільда Аржаковскі відвідали ЧАЕС

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Державного агентства України з управління зоною відчуження

Під час візиту делегація зустрілася з керівництвом Державного агентства України з управління зоною відчуження і ДСП "Чорнобильська АЕС", а також відвідала новий безпечний конфайнмент. Пан Посол не приховував свого захоплення від професіоналізму тих, хто був причетний до проєктування та спорудження НБК. Етьєн де Понсен був вражений грандіозністю та масштабністю об'єкта.

Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергій Калашник подякував Надзвичайному і Повноважному Послу Франції в Україні за всебічну підтримку і допомогу у подоланні наслідків аварії на ЧАЕС.

Будівництво НБК – успішний приклад реалізації міжнародного проєкту, який дозволив на 100 років надійно захистити людство та довкілля від впливу зруйнованого 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. Дякуємо Французькій Республіці, яка була вкладником Чорнобильського Фонду "Укриття", а також консорціуму NOVARKA, у які входять французькі компанії Vinci Construction Grand Projects та Bouygues Construction, що будували НБК, – наголосив очільник ДАЗВ Сергій Калашник.

Нагадаємо, що Південна Корея погодилася допомогти із ліквідацією наслідків Чорнобильської катастрофи.


Читати "Моя Київщина" у Facebook