Повторний розгляд справи Майбоженка: ексголова Броварської РДА «не пам’ятає» деталі п’яного ДТП
У Броварському суді тривають засідання у повторній справі колишнього голови Броварської РДА Володимира Майбоженка, який у квітні 2024 року у стані алкогольного сп’яніння наїхав на чотирьох перехожих, серед яких – малолітня дитина. Після сплати компенсацій потерпілим та штрафів на суму 1,8 млн грн, спочатку обвинуваченого відпустили з м’яким вироком, однак Київська обласна прокуратура оскаржила рішення судді Тетяни Василенко
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Трибуну-Бровари.
Справу передали до Броварського суду під керівництвом судді Віктора Анікушина. Під час допиту Майбоженко, який прибув у кайданках та в супроводі варти, фактично не зміг пригадати низку ключових обставин ДТП: час, місце, кількість і вид напоїв, які він вживав, проїзд на червоний сигнал світлофора та наїзд на пішоходів.
Обвинувачений визнав свою провину у п’яному ДТП із рівнем алкоголю 3,8 проміле, розкаявся та попросив вибачення у всіх потерпілих. Проте через провали у пам’яті суддя ухвалила провести повний судовий розгляд з допитом свідків, потерпілих та дослідженням усіх доказів, фактично починаючи справу з нуля.
Раніше, через виплату компенсацій та штрафів, потерпілі заявили, що не мають претензій до Майбоженка, що дозволило б обмежитися скороченим розглядом. Однак повторний процес скасував м’який вирок: сплативши штраф у 34 тис. грн та отримавши позбавлення права керувати авто на 3 роки, обвинувачений залишався під контролем прокуратури через інші кримінальні провадження.
Наразі невідомо, чи повернуть Майбоженку автівку за черговим клопотанням захисту. Наступні судові засідання визначать подальшу долю колишнього посадовця.
Читати "Моя Київщина" у Facebook