#

Правоохоронці подякували ірпінським лікарям за професійність та людяність (ВІДЕО)

25.09.2020 10:15
Правоохоронці подякували ірпінським лікарям за професійність та людяність (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

До Ірпінської центральної лікарні прибув наряд поліції аби подякувати медикам за професійність та людяність

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ITV".

Раптом на роботі я втратила свідомість. Коли прийшла до тями, вже була в лікарні, – зазначила офіцерка Ірпінського відділу поліції Наталія Кіркіна.

У лікарні Наталю одразу ретельно обстежили і призначили лікування.

Був стан середньої важкості, було виявлено голово кружіння та нудота. Вчасно була надана допомога, – запевняє завідувач неврологічного відділення Ірпінської центральної міської лікарні.

Лікарі зауважують, що дуже важливо вчасно надати медичну допомогу в будь-якій ситуації при нездужанні. Але коли йдеться про несподівану непритомність, особливо довготривалу, як це відбулося з Наталією, часу гаяти не потрібно. Причини таких станів можуть бути найсерйозніші. Серед них — і інсульти.

Життю Наталії зараз нічого не загрожує, її стан покращується, і вона вже думає про дні, коли знову вийде на поліцейські чергування, щоб оберігати спокій усіх громадян.

Дуже дякуємо лікарям, бажаємо їм міцного здоров’я, поменше поганих викликів, побільше позитивних емоцій і всього найкращого, – подякувала медикам офіцерка Ірпінського відділу поліції Яна Єрмоленко.

Нагадаємо, що аварійні бригади "Ірпіньводоканалу" щодня виїжджають за конкретними адресами, щоб почистити затори в каналізаційних мережах.


Читати "Моя Київщина" у Telegram