#

Президент ФК "Колос" висловився щодо скандалу з Селезньовим

03.04.2021 11:30
Президент ФК "Колос" висловився щодо скандалу з Селезньовим
Андрій Засуха

Нещодавно президент ФК "Колос" Андрій Засуха дав велике інтерв’ю одному з Youtube-каналів, у якому розповів про ситуацію зі скандальним футболістом Селезньовим

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням  на інтерв'ю Youtube-каналу "Вацко Live".

Андрій Засуха спочатку не коментував вигін Євгена Селезньова через грубе порушення режиму. Проте в інтерв’ю вирішив розповісти свою версію конфлікту:

Я Жені сказав: "Давай ми зробимо офіційну заяву, що ти покинув збір в Туреччині за сімейними обставинами, а ти більше не даєш ніяких інтерв'ю, не роздмухуєш. Потім ти спокійно йдеш в команду, розмовляєш з хлопцями, з тренером, з'ясовуєш, що їм не подобається, і будемо приводити ситуацію до якогось завершення". Усі хотіли написати, розповісти, але я сказав цього не робити, тому що це не по-пацанськи - скаржитися, що Женя такий-сякий. Про порушника режиму і алкоголіка сказав тільки Женя. Жоден офіційний представник "Колоса" ніде про це не говорив.

Але, за словами президента клубу, він пропонував футболісту прийти поговорити з тренером Русланом Костишиним і командою, а Євген замість цього вийшов у прямий ефір на "Великому футболі" і попросив у команди вибачення.

Власник "Колосу" все ж не став розповідати конкретну причину відправлення Селезньова додому зі збору команди в Туреччині. А підкреслив, що до цього інциденту він сам хотів попрощатися з гравцем, але за форварда заступався головний тренер Руслан Костишин.

Вищесказане в інтерв’ю Андрій Засуха підсумував - після того як Селезньов роздув усю історію, то ми вже пройшли точку неповернення. Проте Засуха пообіцяв виконати перед ним свої фінансові зобов'язання і те, що прописано в контракті.

Також президент ФК "Колос" поділився випадком, який демонструє, що в команді вміють розв’язувати конфлікти. Андрій Засуха розповів, що два роки тому один з футболістів, який нині грає в Колосі, у роздягальні вибив зуб своєму куму. Руслан Костишин хотів розірвати з ним контракт, проте гравець вибачився й непорозуміння вдалося вирішити.


Читати "Моя Київщина" у Telegram