#

Президент призначив голову Броварської РДА (ВІДЕО)

27.09.2020 13:05
Президент призначив голову Броварської РДА (ВІДЕО)
Георгій Біркадзе

Голова Київської ОДА представив новопризначеного президентом України очільника Броварської райдержадміністрації Георгія Біркадзе

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Знаний бізнесмен має багаторічний управлінський досвід, зокрема у сфері ЖКГ. Відомий Георгій Біркадзе й тим, що багато років поспіль веде активну благодійну діяльність у Києві та області. Наразі перед керманичем стоїть низка непростих завдань, направлених на благо району.

Потрібно створити умови, за яких райдержадміністрація, депутатський корпус, райрада – усі служби на місцях працюватимуть як єдиний організм для забезпечення комфортної та безпечної Київщини. Люди повинні бачити зміни на краще, – зазначив голова КОДА Василь Володін.

За дорученнями Василя Володіна, Георгій Біркадзе має максимально зосередитися на таких питаннях, як залучення інвестицій, ремонт доріг, реконструкція очисних споруд, транспортні сполучення, модернізація шкіл, стан екології та інші.

Відносно поставлених завдань керівник районної адміністрації налаштований рішуче. Біркадзе запевняє, що в найкоротші терміни нагальні питання будуть вирішені.

Очисні споруди – це найбільша проблема в Броварах. У цій справі я маю таки досвід. На наступному тижні я проведу робочу зустріч, зберу людей, які знаються на цьому. І вже найближчим часом люди побачать результати, – переконаний Георгій.

Нагадаємо, що 24 вересня у Броварах люди штурмували міську раду через завищені комунальні тарифи.


Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: