#

Президент Зеленський запускає цифровий сервіс для збору коштів на підтримку України

05.05.2022 17:00
Президент Зеленський запускає цифровий сервіс для збору коштів на підтримку України
Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський ініціював створення глобального проєкту United24, який має на меті об’єднати людей з усього світу в їхньому бажанні допомогти нашій державі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу Київської ОДА.

Перша складова United24 – однойменна платформа для збору коштів на підтримку України. Головна мета – збільшити обсяги пожертв на користь нашої держави, забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу. За словами Президента, проєкт United24 дає змогу кожному долучитися до підтримки України й надати реальну допомогу українським громадянам, які постраждали від цієї несправедливої війни.

Зеленський сказав:

Кожен може зробити пожертву в один клік із будь-якої країни. Це можуть бути як окремі свідомі громадяни, підприємці, так і великі технологічні корпорації. Ми щодня б’ємося з ворогом, виборюючи цінності свободи та демократії, і United24 стане саме тим цифровим сервісом, який об’єднає весь цивілізований світ задля підтримки України.

United24 має на меті об’єднати весь світ для підтримки України – від урядів держав до міжнародних фондів, від промислових гігантів до модних брендів, від зірок кіно та музики до громадських і політичних діячів, а також громадян різних країн світу.

Завдання фандрейзингової платформи United24 – стати головним вікном для збору благодійних пожертв на підтримку нашої держави. Допомога розподілятиметься за трьома напрямками: 

  • оборона та розмінування;
  • гуманітарна й медична допомога;
  • відбудова України.

Усі кошти спрямовуватимуться на рахунки Національного банку України, закріплені за профільними міністерствами. Звітність про збір коштів надаватиметься НБУ кожні 24 години. Про призначення та розподіл коштів міністерства звітуватимуть раз на тиждень.

За ефективне використання пожертв відповідають Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство інфраструктури. Відповідальним за діяльність United24 з боку уряду призначено віце-прем’єр міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Консалтингово-аудиторська компанія "Делойт Україна", яка є частиною міжнародної мережі "Делойт", приєднується до платформи United24. Один зі світових лідерів галузі, який входить «великої четвірки» аудиторських компаній, щоквартально перевірятиме зведений звіт усіх міністерств.

Команда ініціативи забезпечуватиме постійне висвітлення звітності як на платформі United24, так і на офіційних сторінках ініціативи в соціальних мережах.

Невдовзі до платформи зі збору коштів United24 додадуться інші проєкти та програми.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів направив додаткові кошти на підтримку зруйнованих міст України.

Читати "Моя Київщина" у Telegram