#

"Про це не можна мовчати": у Білій Церкві пройшла акція на підтримку військовополонених

17.03.2025 13:13
"Про це не можна мовчати": у Білій Церкві пройшла акція на підтримку військовополонених
Акція на підтримку військовополонених у Білій Церкві

У центрі Білої Церкви  небайдужі містяни, родини військових та знайомі тих, хто перебуває у полоні, зібралися, щоб нагадати всім: полон вбиває!

Про це повідомляє інформаціний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Біла Церква - Телеканал Крокус".

 Гудки автівок білоцерківців підтримували учасників акції, які, попри проливний дощ, висловлювали свою позицію на вулиці Ярослава Мудрого. Люди тримали у руках патріотичні плакати, державні прапори та портрети рідних, які зараз у ворожому полоні.

Поки ми живемо у відносному мирі, наші воїни в російській неволі піддаються катуванням і щодня ризикують життям. Ми не маємо права про них забувати!

– зазначають учасники.

Пам’ятаймо про тих, хто захищав нас, і робімо все можливе для їхнього повернення додому! Чекаємо наших Героїв! 

Нагадаємо, що ЗСУ ліквідували ще 1210 окупантів та 37 артсистем.

Читати "Моя Київщина" у Telegram