#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 1-ше жовтня

30.09.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 1-ше жовтня
Фото з мережі Інтернет

У Київській області жовтень розпочнеться з опадів у вигляді дрібного дощу, який буде нагадувати про себе протягом всього дня.  Стовпчики термометрів коливатимуться в межах +11⁰…+13⁰ вночі, а вдень ці показники становитимуть +16⁰…+18⁰. Протягом дня хмарно. Вітер південно-східний з поривами до 4 метрів за секунду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) циклон зумовить дощову та вітряну погоду. Температура повітря буде +16⁰…+18⁰ вдень та +11⁰…+13⁰ вночі. Протягом дня дощ.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) очікується  прохолодна та волога погода. Температура повітря в перший день жовтня становитиме +12⁰…+13⁰ вночі та +16⁰…+18⁰ вдень. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) за вікном протягом дня буде йти дощ. Температурні показники повітря будуть +16⁰…+18⁰ вдень та +12⁰…+13⁰ вночі. Вітер південно-східний з швидкість 2-3 метри за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) 1 жовтня небо буде заховане під товстим шаром хмар, з яких протягом дня час від часу буде йти дрібний дощ. Стовпчики термометрів покажуть +16⁰…+18⁰ вдень та +11⁰…+13⁰ вночі.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) у четвер також прогнозуються опади. Температура повітря буде +11⁰…+12⁰ вночі, а вдень +15⁰…+17⁰. 


Читати "Моя Київщина" у Telegram