#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 11-те квітня

10.04.2021 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 11-те квітня
Фото з мережі Інтернет

Завтра на Київщині прогнозується сонячна погода. Температура повітря підвищиться та буде  +2⁰…+4⁰ вночі, а вдень +14⁰…+16⁰. Вітер південно-східний із поривами до 4 метрів за секунду. На території області сухо

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Обухівський та Білоцерківський райони) варто очікувати ясну погоду без опадів. Температура повітря становитиме +14⁰…+16⁰ вдень, а вночі вихолоне до +2⁰. Вітер південно-східний зі швидкістю до 4 метрів за секунду.

На півночі області (Вишгородський район) 11 квітня за вікном буде маломарна погода. Температура повітря прогріється до +3⁰…+4⁰ вночі, а вдень становитиме +13⁰…+15⁰ вдень.

На заході області (Фастівський та Бучанський райони) антициклон зумовить погоду без опадів. Температура повітря коливатиметься в межах +14⁰…+15⁰ вдень та +3⁰…+4⁰ вночі. Швидкість вітру до 4 метрів за секунду.

На сході області (Бориспільський та Броварський райони) протягом дня мінлива хмарність та тепло. За вікном ртутні стовпчики термометрів покажуть +2⁰…+4⁰ вночі, а вдень +13⁰…+15⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду, а напрямок південно-східний.

Читати "Моя Київщина" у Facebook