#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 17-те жовтня

16.10.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 17-те жовтня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 17 жовтня прогнозується дощова погода. Температура повітря буде коливатися в межах +10⁰…+12⁰ вдень, а вночі становитиме +7⁰…+9⁰. Вітер східний із швидкістю до 4 метрів за секунду. Протягом дня хмарно, але можливі прояснення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) очікується дощ, а температурні показники приземного шару атмосфери будуть +10⁰…+12⁰ вдень та +7⁰…+9⁰ вночі. Максимальні пориви вітру до 4 метрів за секунду.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) ртутні стовпчики за вікном покажуть +7⁰…+9⁰ вночі та +10⁰…+12⁰ вдень. Вітер матиме східний напрямок із швидкістю 2-3 метри за секунду. Дощ.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) також прогнозуються опади. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах +10⁰…+12⁰ вдень та +7⁰…+9⁰ вночі. Пориви вітру до 3 метрів за секунду. Хмарно.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) швидкість вітру 3-4 метри за секунду із східним напрямком. Температура повітря +10⁰…+13⁰ вдень та +6⁰…+8⁰ вночі.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) прохолодно. Очікується дрібний дощ. Вітер східний із поривами до 5 метрів за секунду. Температура повітря буде +7⁰…+8⁰ вночі, а вдень +11⁰…+12⁰.


Читати "Моя Київщина" у Telegram