#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 18-те жовтня

17.10.2020 20:25
Прогноз погоди для жителів Київщини на 18-те жовтня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині ртутні стовпчики термометрів за вікном покажуть +5⁰…+7⁰ вночі, а вдень +11⁰…+13⁰. Вітер західний із поривами до 4 метрів за секунду. Вранці очікується туман. Протягом дня без опадів, дощ можливий тільки вночі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) в неділю прогнозується прохолодна та мінливо хмарна погода. Повітря вдень прогріється до +12⁰, а вночі вихолоне до +5⁰. Без опадів.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) вітер західний з швидкістю до 5 метрів за секунду. Температура приземного шару атмосфери буде становити +4⁰…+6⁰ вночі та +10⁰…+12⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вранці очікується туман. Температура повітря досягне показників +5⁰…+6⁰ вночі та +10⁰…+12⁰ вдень. Без опадів.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) стовпчики термометрів за вікном покажуть +9⁰…+11⁰ вдень та +5⁰…+6⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду. Вночі можливий слабкий дощ.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер західний із поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +10⁰…+11⁰. Протягом дня хмарно.


Читати "Моя Київщина" у Telegram