#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 2-ге грудня

01.12.2020 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 2-ге грудня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині  циклон, який прийде із заходу зумовить опади у вигляді снігу. Температура повітря становитиме -3⁰…-2⁰ вночі, а вдень -1⁰…+1⁰. Вітер північно-східний з швидкістю до 4 метрів за секунду. Місцями можливий туман, на дорогах ожеледиця

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) у середу очікується мінливо хмарна погода. Температура повітря буде -1⁰…+1⁰ вдень, а вночі вихолоне до -4⁰.  Прогнозується дрібний сніг.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) циклон принесе прохолодну погоду. Температура повітря буде -3⁰…-2⁰ вночі та -1⁰…+1⁰ вдень. Протягом дня хмарно. Місцями можливі опади у вигляді снігу.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) хмарно та прохолодно. Стовпчики термометрів покажуть -3⁰…-2⁰ вночі та -1⁰…+1⁰ вдень. Вітер південно-східний із швидкістю 2-3 метри за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) очікується прохолодна погода. Температура повітря буде -1⁰…+1⁰ вдень, та -4⁰…-2⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду. На дорогах ожеледиця

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) протягом дня хмарно та прохолодно. Температурні показники повітря будуть становити -3⁰…-2⁰ вночі, а вдень -1⁰…+1⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду. Очікується сніг.

Читати "Моя Київщина" у Facebook