#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 21-ше жовтня

20.10.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 21-ше жовтня
Фото з мережі Інтернет

У Київській області в середу за вікном погоду буде формувати антициклон. Він зумовить ясну, проте прохолодну погоду.  Стовпчики термометрів будуть показувати +3⁰…+5⁰ вночі, а вдень +12⁰…+14⁰. Вітер південно-західний з поривами до 4 метрів за секунду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) антициклон зумовить сонячну погоду, а повітря прогріється до +12⁰ вдень, вночі температурні показники повітря будуть +5⁰. Швидкість вітру 2-3 метри за секунду.  

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) очікується також ясна погода. Температура повітря становитиме +3⁰…+4⁰ вночі та +12⁰…+13⁰ вдень. Пориви вітру до 4 метрів за секунду з південно-західним напрямком.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) повітря прогріється до показників +12⁰…+124⁰ вдень та +2⁰…+3⁰ вночі. Без опадів.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) незважаючи на те, що буде сонячно, стовпчики термометрів покажуть не більше ніж +11⁰…+12⁰ вдень та +2⁰…+5⁰ вночі.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) також погодні умови буде формувати антициклон. Температура повітря в цей день буде +3⁰…+4⁰ вночі, а вдень +12⁰…+14⁰. Без опадів.


Читати "Моя Київщина" у Facebook