#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 23-те жовтня

22.10.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 23-те жовтня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині очікується тепла погода. Вітер південно-західний із швидкістю до 5 метрів за секунду. Температура повітря становитиме +6⁰…+8⁰ вночі, а вдень +16⁰…+18⁰. У ранкові години можливий туман. Без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) на дворі буде стояти мінливо хмарна погода. Температура повітря становитиме +6⁰…+7⁰ вночі та +16⁰…+18⁰ вдень.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) без опадів. Пориви вітру до 3 метрів за секунду, а температура повітря буде становити +6⁰…+8⁰ вночі та +16⁰…+17⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вранці можливий туман. Стовпчики термометрів за вікном покажуть +7⁰…+8⁰ вночі та +16⁰…+18⁰ вдень. Вітер південно-західний із поривами до 4 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) протягом дня мінлива хмарність. Температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +15⁰…+17⁰ вдень та +8⁰…+9⁰ вночі. Вранці можливий туман.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) також буде стояти тепла погода. Вітер південний із поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря очікується в межах +5⁰…+7⁰ вночі, а вдень +15⁰…+16⁰.


Читати "Моя Київщина" у Facebook