#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те лютого

23.02.2021 21:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те лютого
Фото з мережі Інтернет

На Київщині очікується хмарна погода з опадами у вигляді мокрого снігу. Пориви вітру до 4 метрів за секунду, а напрямок буде південний. За вікном температура повітря становитиме -6⁰…-4⁰ вночі, а вдень 0⁰…+2⁰. На дорогах ожеледиця

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Обухівський та Білоцерківський райони) 24 лютого холодний атмосферний фронт зумовить вночі мороз та опади. Температура повітря буде 0⁰…+2⁰ вдень, а вночі -6⁰…-4⁰. Хмарно.

На півночі області (Вишгородський район) на дорогах у ранкові години прогнозується сильна ожеледиця. За вікном температура повітря буде становити -6⁰…-4⁰ вночі та 0⁰…+2⁰ вдень.

На заході області (Фастівський та Бучанський райони) очікується прохолодна та хмарна погода.Температура повітря становитиме 0⁰…+2⁰ вдень, та -6⁰…-5⁰ вночі. Пориви вітру до 4 метрів за секунду з південним напрямком.

На сході області (Бориспільський та Броварський райони) протягом дня буде йти мокрий сніг, а дороги покриються ожеледицею.Температурні показники приземного шару атмосфери коливатимуться в межах -6⁰…-4⁰ вночі, а вдень 0⁰…+2⁰. 


Читати "Моя Київщина" у Telegram