#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те травня

23.05.2020 19:36
Прогноз погоди для жителів Київщини на 24-те травня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині 24 травня протягом дня температура навколишнього середовища коливатиметься в межах +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +13⁰…+15⁰. Вітер південно-західний з поривами до 4 метрів за секунду. Протягом дня без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) стоятиме мінливо хмарна погода, а температурні показники навколишнього середовища вдень досягнуть +15⁰, а вночі будуть +6⁰. Пориви вітру до 4 метрів за секунду.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) вранці очікується слабкий туман. Швидкість вітру до 3 метрів за секунду, а температура повітря буде +4⁰…+6⁰ вночі та +14⁰…+16⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) стовпчики термометрів за вікном покажуть +6⁰…+7⁰ вночі та +14⁰…+15⁰ вдень. Вітер південно-західний із поривами до 4 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +14⁰…+16⁰ вдень та +6⁰…+7⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду. Вранці туман, без опадів.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південно-західний з поривами до 3 метрів за секунду. Температура повітря +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +15⁰…+16⁰.


Читати "Моя Київщина" у Telegram