#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 25-те жовтня

24.10.2020 19:20
Прогноз погоди для жителів Київщини на 25-те жовтня
Фото з мережі Інтернет

У Київській області в неділю очікується мінливо хмарна погода. Опади не прогнозуються. Стовпчики термометрів покажуть +9⁰…+11⁰ вночі, а вдень ці показники будуть становити +14⁰…+16⁰. Вітер північно-західний з поривами до 5 метрів за секунду. Вранці подекуди туман

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) неділя буде переважно сонячною, а температура повітря становитиме +9⁰…+10⁰ вночі та +15⁰…+16⁰ вдень. Без опадів.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) очікується тепла погода. Пориви вітру до 4 метрів за секунду. Температура повітря буде +10⁰…+11⁰ вночі та +14⁰…+15⁰ вдень.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) ясно та без суттєвих опадів. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах +14⁰…+16 вдень та +9⁰…+10⁰ вночі.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) також прогнозується сонячна погода. Температурні показники повітря становитимуть +14⁰…+16⁰ вдень та +10⁰…+11⁰ вночі. Сухо.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) у неділю пануватиме суха погода. Температура повітря буде +10⁰…+11⁰ вночі, а вдень +14⁰…+16⁰. Без суттєвих опадів.


Читати "Моя Київщина" у Telegram