#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 27-те вересня

26.09.2020 19:20
Прогноз погоди для жителів Київщини на 27-те вересня
Фото з мережі Інтернет

У Київській області у неділю 27 вересня очікується змінна погоди. Циклон принесе похолодання та опади у вигляді злив та гроз. Стовпчики термометрів коливатимуться в межах +14⁰…+16⁰ вночі, а вдень +19⁰…+21⁰. Вітер південно-східний з поривами до 4 метрів за секунду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) за вікном очікується мінливо хмарна погода. Повітря прогріється до показників +19⁰…+21⁰ та +15⁰…+14⁰ вночі.  У другій половині дня можливі опади.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) протягом дня прогнозуються грози та зливи. Температура повітря становитиме +15⁰…+16⁰ вночі та +19⁰…+21⁰ вдень. Пориви вітру до 4 метрів за секунду з південно-східним напрямком.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря за вікном буде +19⁰…+21⁰ вдень та +15⁰…+17⁰ вночі. Протягом дня буде мінлива хмарність та грози в другій половині дня.  

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) очікується похолодання. Температурні показники повітря будуть в межах +20⁰…+21⁰ вдень та +15⁰…+17⁰ вночі. Місцями можливі грози.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) у неділю циклон зумовить дощову погоду та зниження температури, яка становитиме +15⁰…+17⁰ вночі, а вдень +20⁰…+22⁰. Максимальні пориви вітру до 4 метрів за секунду.


Читати "Моя Київщина" у Telegram