#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 28-ме вересня

27.09.2020 20:20
Прогноз погоди для жителів Київщини на 28-ме вересня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 27 вересня температура повітря буде коливатися +9⁰…+11⁰ вночі, а вдень +20⁰…+22⁰. Вітер південно-східний із швидкістю 2-3 метри за секунду. Протягом дня у більшості випадків буде хмарно, але можливі прояснення. Без опадів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) буде стояти тепла погода. Пориви вітру до 3 метрів за секунду. Температурні показники вдень досягнуть показників +22⁰, а вночі будуть +9⁰.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) швидкість вітру до 3 метрів за секунду, а температура повітря коливатиметься у межах +9⁰…+10⁰ вночі та +20⁰…+21⁰ вдень. Вночі прогнозується мілкий дощ.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря становитиме +9⁰…+10⁰ вночі та +20⁰…+22⁰ вдень. Вітер північно-західний із поривати до 3 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери на рівні 2 метрів прогнозуються в межах +21⁰…+22⁰ вдень та +8⁰…+9⁰ вночі. Швидкість вітру 2-4 метри за секунду.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер південно-східний із поривами до 3 метрів за секунду. Температура повітря +9⁰…+10⁰ вночі, а вдень +19⁰…+21⁰. Пориви вітру до 2 метрів за секунду. Також без опадів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram