#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 30-те листопада

29.11.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 30-те листопада
Фото з мережі Інтернет

На Київщині очікується похолодання. Температура повітря буде -2⁰…-1⁰ вночі, а вдень 0⁰…+2⁰. Вітер північно-західний з швидкістю 2-3 метри за секунду. Протягом дня опади не очікуються. На дорогах ожеледиця

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) стоятиме хмарна погода. Температура повітря становитиме  -2⁰…0⁰ вночі, а вдень 0⁰…+1⁰. На дорогах ожеледиця.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) весь день буде хмарно. Стовпчики термометрів покажуть -1⁰…+1⁰ вночі, а вдень повітря прогріється до +1⁰…+2⁰. Без опадів

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря становитиме -1⁰…+1⁰ вночі та +1⁰…+2⁰ вдень. Вітер північно-західний з швидкістю 3-4 метри за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) ртутні термометри за вікном покажуть +1⁰…+2⁰ вдень та -1⁰…0⁰ вночі. Пориви вітру до 3 метри за секунду. На дорогах ожеледиця.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) прогнозується хмарна погода. Вітер північно-західний з поривами до 3 метрів за секунду. Температура приземного шару атмосфери на рівні двох метрів буде -2⁰…-2⁰ вночі, а вдень -1⁰…+1⁰.


Читати "Моя Київщина" у Facebook