#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 31-ше жовтня

30.10.2020 20:00
Прогноз погоди для жителів Київщини на 31-ше жовтня

На Київщині 31 жовтня стане ще холодніше . Ртутні стовпчики термометрів за вікном покажуть +4⁰…+6⁰ вночі, а вдень +8⁰…+10⁰. Вітер північний із поривами до 4 метрів за секунду. Вранці можливий слабкий туман. Протягом дня прогнозуються опади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) очікується  мінливо хмарна погода. Температурні показники приземного шару атмосфери вдень досягнуть +10⁰, а вночі будуть +5⁰. Максимальна швидкість вітру до 5 метрів за секунду.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) прохолодно та хмарно. Пориви вітру до 3 метрів за секунду, а температура повітря коливатиметься в межах +4⁰…+6⁰ вночі та +8⁰…+10⁰ вдень. Без опадів.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) у ранкові години можливий туман. Температура повітря досягне показників +4⁰…+7⁰ вночі та +8⁰…+10⁰ вдень. Вітер північний з поривами до 4 метрів за секунду.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) температурні показники газової оболонки атмосфери прогнозуються в межах +7⁰…+9⁰ вдень та +4⁰…+6⁰ вночі. Швидкість вітру 3-4 метри за секунду.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) вітер північний із поривами до 4 метрів за секунду. Температура повітря +4⁰…+5⁰ вночі, а вдень +8⁰…+9⁰.  Прогнозуються опади у вигляді дощу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook