#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 4-те липня

03.07.2020 19:40
Прогноз погоди для жителів Київщини на 4-те липня
Фото з мережі Інтернет

На Київщині в суботу погодні умови буде формувати циклон. Температура повітря буде в межах +17⁰…+19⁰ вночі, а вдень +28⁰…+30⁰. Вітер північний з поривами до 3 метрів за секунду. Місцями протягом дня очікуються опади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) прогнозується мінливо хмарна погода. Температура повітря становитиме +29⁰…+31⁰ вдень та +17⁰…+19⁰ вночі. У другій половині дня зливи.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) теплий атмосферний фронт зумовить теплу, але дощову погоду. Повітря прогріється до +17⁰…+19⁰ вночі та +29⁰…+31⁰ вдень. Вітер матиме північний напрямок.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) буде стояти жарка погода із поривами вітру до 3 метрів за секунду, але прогнозуються опади у вигляді злив та гроз. Температурні показники повітря становитимуть +29⁰…+31⁰ вдень та +17⁰…+19⁰ вночі.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) швидкість вітру 2-3 метри за секунду із північним напрямком. Ртутні стовпчики покажуть за вікном +29⁰…+31⁰ вдень та +18⁰…+19⁰ вночі. Пориви вітру до 2 метрів за секунду.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) циклон також принесе опади. Температура повітря становитиме +17⁰…+18⁰ вночі, а вдень +28⁰…+31⁰.


Читати "Моя Київщина" у Telegram