#

Прогноз погоди для жителів Київщини на 4-те лютого

03.02.2021 21:10
Прогноз погоди для жителів Київщини на 4-те лютого
Фото з місця події

На Київщині фронт оклюзії принесе погіршення погоди. Небо затягнеться хмарами та піде дощ. Температура повітря коливатиметься в межах +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень +3⁰…+5⁰. Вітер південно-західний з швидкістю до 5 метрів за секунду. Вранці можливий туман

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) фронт зумовить за вікном хмарну погоду. Температура повітря буде становити +1⁰…+3⁰ вночі, а вдень +3⁰…+5⁰. У ранкові години прогнозується незначний туман. Протягом дня місцями мокрий сніг.

На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) також очікується погіршенні погоди. Протягом дня місцями можливі короткочасні дощі. Вночі температурні показники повітря коливатимуться в межах +1⁰…+3⁰ вночі, а вдень повітря прогріється до +5⁰.

У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) температура повітря за вікном становитиме +1⁰…+2⁰ вночі та +5⁰…+6⁰ вдень. Вітер південно-західний з швидкістю до 5 метрів за секунду. Місцями мокрий сніг.

На заході області (Фастівський та Макарівський райони) буде вітряно та волого. Температура повітря підвищиться та буде +6⁰…+7⁰ вдень та +1⁰…+2⁰ вночі. Протягом дня хмарно.

На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) очікується схожа синоптична ситуація: хмарно та дощ. Вітер північно-західний з поривами до 4 метрів за секунду. Температура приземного шару атмосфери на рівні двох метрів буде 0⁰…+2⁰ вночі, а вдень +5⁰…+6⁰.


Читати "Моя Київщина" у Facebook