#

Прокуратура чекає на повернення земельної ділянки лісового фонду на Білоцерківщині

24.01.2023 11:00
Прокуратура чекає на повернення земельної ділянки лісового фонду на Білоцерківщині
Фото з мережі Інтернет

Прокуратура вимагає від товариства повернути державі земельну ділянку лісового фонду вартістю понад 1,9 млрд грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу прокуратуру Київської області.

Білоцерківська окружна прокуратура через суд вимагає скасувати рішення про державну реєстрацію права постійного користування, повернути земельну ділянку лісогосподарського призначення площею понад 28 га вартістю понад 1,9 млрд грн у власність держави.

Прокуратура встановила, що вказана земельна ділянка перебувала в державній власності та передана у постійне користування ДП "Білоцерківське лісове господарство" ще у 2005 році. Проте, державний реєстратор без будь-яких правових підстав незаконно зареєстрував право постійного користування на неї за приватним товариством.

Реагуючи на виявлений факт, прокуратура до суду направила позовну заяву. Наразі Господарський суд Київської області відкрив провадження за позовом прокуратури. 

Також, за цим фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 365-2 КК України. На даний час, досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що в межах стабілізаційних заходів кримінальна поліції Київщини викрила участника незаконних збройних формувань "ДНР".

Читати "Моя Київщина" у Telegram